CHLAZENÍ Steffek s.r.o.

Hlučínská 24
747 22 Dolní Benešov
Tel./ fax: +420 553 651 372
Mobil: +420 603 447 360
E-mail: info@chlazeni-steffek.cz
servis@chlazeni-steffek.cz

Historie firmy

Zima

Už v roce 1992 v době začátků podnikatelských aktivit jsme začali provádět opravy a prodej chladící techniky pro domácnosti a malé provozovny. V devadesátých letech jsme se brzy stali známou a spolehlivou regionální značkou pro obchod, prodej a servis chladírenské techniky se sídlem v Hlučíně. Následně nato jsme začali s prodejem chladící techniky ve vlastní maloobchodní prodejně na Ostravské ulici.

V roce 1998, kdy poptávka po naši nabídce překročila naše očekávání, jsme rozšířili naše služby a sortiment o klimatizaci a průmyslové chlazení. Od 12. srpna 2009 jsme se transformovali na společnost s ručením omezeným - CHLAZENÍ Steffek s.r.o.

V současné době sídlí naše firma v rozlehlém areálu v obci Háj ve Slezsku mezi městy Ostrava a Opava.

Profil společnosti

Chlazení

CHLAZENÍ Steffek s.r.o. - zajišťuje komplexní služby v oborech chlazení a klimatizace, včetně s tím souvisejících elektroinstalačních a vodo instalatérských prací.

Veškeré zakázky provádí tzv. na klíč. Počínaje poradenstvím při výběru vhodného zařízení a optimálního řešení projektu - s velkým ohledem na bezpečnost, spolehlivost a v neposlední řadě, finanční stránku. Dále pak zpracování projektové dokumentace. Až po kompletní dodávku chladícího nebo klimatizačního zařízení. Následně jeho seřízením, odborným odzkoušením, a praktickým uvedením do provozu.

Zákazníkovi doporučíme a provádíme pravidelný servis a preventivní prohlídky. Servis včetně zásahu do 24 hodin od nahlášení poruchy.

Naše firma má certifikaci a certifikované pracovníky, na zacházení s RL a F-plyny, dle směrnic a nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 842/2006 a č 1005/2009. Kteří smí provádět pravidelné revizní prohlídky na chladírenském zařízení. A následně odstraňovat zjištěné závady.


Výrobní program

Chlazení

Montáž izolovaných boxů: podle Vašich požadavků, nároků na prostor a energii, je naše firma schopná navrhnout, naprojektovat, připravit a zhotovit kompletní mrazící či chladící box, jakýchkoliv parametrů z polyuretanových panelů. Montáž provádíme včetně vyhřívaných dveří či rámu, popř. podlahy a dekompresní klapky - pokud je zapotřebí. Do dveří je možno namontovat plastovou clonu na omezení teplotních ztrát. Dodáme a zapojíme chladírenskou technologii spolu s provedením elektroinstalace kompletní dodávky od jednotek přes propojovací potrubí, kabeláž, kotvení až po osvětlení v boxech a regulaci zařízení. Boxy se vyrábíme z polyuretanových panelů, tloušťky: 60, 80, 100, 120, 160, 200mm, v lakovaném nebo nerezovém provedení.

Rekuperace: - zpětné získávání odpadních látek k opětovnému využití. Z hlediska rychlé návratnosti investice do chladícího zařízení a maximální úspory energie. Navrhneme a zrealizujeme projekt, který je kombinací chlazení a topení. Využívá se zde odpadní teplo, vznikající při chodu chladícího zařízení, které slouží k ohřevu teplé užitkové vody. Zařízení je úspěšně odzkoušeno v maloobchodní síti HRUŠKA, řeznictví TICHÝ, řeznictví MASOMA-KLEMENS, LENA HRAČKY a další.

Ostatní: Pro urychlení montáže a zkrácení pracovních časových prodlev v důsledku komplikací na prostupech přes střechy a zdiva, provádí naše firma i veškeré práce s tím související:

  1. - vrtání nebo řezání otvorů přes střechy z následným zaizolováním, proti únikům tepla či prosáknutím vody
  2. - vrtání otvorů a prostupů přes stěny jakéhokoliv materiálu, včetně betonu za pomocí jádrového vrtání do průměru 200mm
  3. - montáže a popřípadě i výrobu ocelových konstrukcí pod chladící jednotky, výparníky či kondenzátory
  4. - výroba a montáž přístřešků nad kondenzační jednotky

Mezi naše dodavatele klimatizačních technologií patří:

Logo Daikin

Firma DAIKIN, která je jedním z nejvýznamnějších výrobců klimatizačních zařízení na světě.

Dále pak jsme zástupci firmy CLIMATEC Group a.s., která nabízí výrobky firem Acond, York a Sanyo.

Logo AcondLogo SanyoLogo York

Chlazení - zastoupení

Zastupujeme firmu GEOTEK, spol.s r.o. v Moravskoslezském kraji.

Děti ve škole
Logo školy

Sponzorujeme Soukromou základní školu speciální pro žáky s více vadami, Ostrava, s.r.o.

Od roku 2006 se naše firma každoročně podílí na sponzorování Soukromé základní školy speciální pro žáky s více vadami, Ostrava, s.r.o., na ulici Železárenské 880/5 v Ostravě - Mariánských Horách. Finanční prostředky jsou použivány k budování sportovního areálu pro děti, údržbu budov atd.Úvod | O nás | Reference | Kontakt